Kafe, Restoran, Market

#

Kampüste Yaşam

Kampüs içinde toplam 15 noktadan yaklaşık 8000-10.000 kişiye yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir.

BÜGEV, hazır yemek, unlu mamüller ve pasta üretimi, kafe-restoran hizmetleri, etkinlik organizasyonları ve catering alanlarında işletme yönetimi deneyimine sahiptir.

BÜGEV, tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en iyi derecede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için, ekip çalışmasına önem vererek, kalite düzeyini üst seviyelere yükseltme amacındadır.

Çalışanların tamamının hijyen belgesi olup, hizmet içi eğitimleri ve İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ile hijyen eğitimleri düzenli olarak verilmektedir.

Tecrübeli ve yeniliğe açık kadromuz ile beslenme ilkelerine ve gıda mevzuatına uygun olmanın yanı sıra damak tadına da önem vermeyi prensip edinerek, kaliteli malzeme, hijyenik üretim, lezzetli ürünler, zamanında sunum ve servis anlayışı ile müşteri memnuniyetini artırmayı ve içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye özenli bir kuruluş olarak var olan iş hacmini sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsü’nde, 9 adet Kafeterya, 3 Adet Tabldot Yemek Salonu, 1 adet Izgara Pide Salonu, 2 adet Fotokopi-Kırtasiye Merkezi, 4 adet Market, 1 adet Kitabevi, 1 adet Akademik Personele hizmet veren Alakart Restoran ve 1 adet İdari Personele yemek sunan hizmet noktamızla yeme, içme ve diğer sosyal ihtiyaçları karşılamaktayız.

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Binası

Sanat Kafe

Haftanın her günü 08.00-20.00 saatleri arasında; kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile birbirinden lezzetli katkısız ve ekşi mayalı doğal ekmekleriyle sunulan sandviç çeşitleri, salata, tatlı ve diğer fast food grubu ürünleri; bahar ve yaz döneminde, bahçe ortamında barbekü hizmetiyle lezzetli ızgara çeşitlerini hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca kafemizde AÇKAR Süt ve Süt Ürünleri’nin satışı da yapılmaktadır.

Hukuk Binası

Parsy Kafe

Hafta içi 08:00-21:00 ve hafta sonu 08:00-16:00 saatleri arasında; İletişim Fakültesi binası önünde bulunan kafeteryamızda, aromalı çekirdek kahve çeşitlerimiz, birbirinden lezzetli kendi üretimimiz olan tatlı ve tuzlu pastane ürünleri ve sandviç çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca kafeteryamızda, Açkar Süt Ürünleri ve Başkent Üniversitesi logolu Alaf Konfeksiyon Ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Öğretim Görevlileri Restoran

Hafta içi her gün 11:30-14:30 saatleri arasında akademik ve idari personelimize, seçmeli alakart yemek çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.

Izgara Pide Salonu

Hafta içi her gün 08:00-17:00 saatleri arasında; pide ve ızgara çeşitleri, et ve tavuk dönerimizle hizmet vermekteyiz.

Hukuk Kafe

Hafta içi her gün 08:00-18:00 saatleri arasında; pastane grubu ürünlerimiz ile, sandviç ve tost çeşitleri, sıcak-soğuk içecekler ve diğer fast food ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Hukuk Tabldot Salonu

Hafta içi her gün 11:30-14:30 saatleri arasında; seçmeli tabldot ev yemekleri ile hizmet vermekteyiz.

Hukuk Market

Hafta içi her gün 08:00-20:00 saatleri arasında; kaliteli markalardan seçilen perakende ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Tıp Binası

Sağlık Fast Food

Hafta içi her gün 08:00-18:00 saatleri arasında; pastane grubu ürünler; sandviç ve tost çeşitleri sıcak-soğuk içecekler ve diğer fast food ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Sağlık Tabldot Salonu

Hafta içi her gün 11:30-14:30 saatleri arasında; seçmeli tabldot ev yemekleri ile hizmet vermekteyiz.

Diş Market

Hafta içi her gün 08:00-17:00 saatleri arasında; kaliteli markalardan seçilen perakende ürünler, kırtasiye ürünleri, fotokopi, çay, kahve ve poğaça çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

Mühendislik Binası

Teras Kafe

Hafta içi her gün 08:00-18:00 saatleri arasında; alakart yemek, salata, makarna ve tatlı grubu ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Hazırlık Market

Hafta içi her gün 08:00-17:00 saatleri arasında; kaliteli markalardan seçilen perakende ürünlerle hizmet vermekteyiz. Ayrıca marketimizde, öğrencilerimizin kitap, fotokopi, çıktı, kırtasiye ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Livadi Kafe

Hafta içi her gün 08:00-18:00 ve cumartesi günleri 08:00-16:00 saatleri arasında; açık alanda poğaça çeşitleri, tost ve sandviç çeşitleri, gözlemeler, ızgara ve balık ürünleri, sıcak ve soğuk içeceklerimizle hizmet vermekteyiz.

Kütüphane Binası

Kütüphane Kafe

Her gün 08:00-23:00 saatleri arasında, kütüphane binasında bulunan kafeteryamızda; kaliteli markalardan seçilen ürünler, sandviç/tost çeşitleri, sıcak-soğuk içecekler, tatlı ve börek çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca vize ve final dönemlerinde kafeteryamız 24 saat hizmete açıktır.

Sosyal Tesisler Binası

Yurt Kafe

Her gün 08:00-23:00 saatleri arasında, yurt binasında bulunan kafeteryamızda; alakart ürünleri, pizzalar, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ve diğer fast food ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Yurt Tabldot Salonu

Her gün 11:30-14:30 ve 16:30-20:00 saatleri arasında; seçmeli tabldot ev yemekleri ile hizmet vermekteyiz.

Yurt Market

Her gün 08:00-23:00 saatleri arasında, kaliteli markalara ait perakende satışı yapılan market ürünleri, Açkar Süt Ürünleri, Başkent logolu Alaf Konfeksiyon Ürünleri ve kişisel bakım ürün çeşitleriyle kırtasiye ve fotokopi hizmetlerini vermekteyiz.

Eğitim Binası

Eğitim Kafe

Hafta içi her gün 08:00-18:00 saatleri arasında; kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile birbirinden lezzetli katkısız ve ekşi mayalı doğal ekmekleriyle sunulan sandviç çeşitleri, salata, tatlı ve diğer fast food grubu ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca kafemizde AÇKAR Süt ve Süt Ürünleri’nin satışı da yapılmaktadır.