Katıldığımız Fuarlar ve Okul ZiyaretleriMektebim Okulları üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(25 Aralık 2018)

              English Exam Point Yabancı Dil Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen üniversite tanıtım fuarı etkiliği Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde düzenlendi.İngilizce öğretmenliği ve Mütercim Tercümanlık bölümü hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(23 Aralık 2018)

        Bilfen koleji tarafından düzenlene üniversite tanıtım fuarı etkinliğine katıldık Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(21 Aralık 2018)

  

Zonguldak Ereğli Final Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Psikoloji ve Fizyoterapi Rehabilitasyon bölümü hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(21 Aralık 2018)

              Hopa Nurivatan Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra Sosyoloji ve RTS bölümü hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(19 Aralık 2018)

              Ankara Yenimahalle Mustafa Kemal Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(17 Aralık 2018)

     İzmir Buca Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra Hukuk Fakültesi ve Mimarlık bölümü hakkında bilgilendirme yapılmılmıştır.(14 Aralık 2018)

              Antalya Doğa Bilim Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(13 Aralık 2018)

           Keçiören Çözüm Temel Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(11 Aralık 2018)

        Pursaklar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümü hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(10 Aralık 2018)

     Kayseri Sema Yazar Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(07 Aralık 2018)

        Samsun Doğa Koleji üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(03 Aralık 2018)

        Marmaris Özel İlgim Koleji üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(30 Kasım 2018)

     18 değişik ülkeden 52 yabancı uyruklu öğrencimizle, Rektörümüz Prof. Dr. Ali Haberal, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Abdülkadir Varoğlu, Prof. Dr. Nermin Özgülbaş ve Prof. Dr. Recep Tayfun katılımları ile ORY100 Üniversite Hayatına Giriş Dersi yapılmıştır. Tek gün süren seminerler ile öğrencilerimize Başkent Üniversitesi Ailesi, kampüs tanıtımı, sosyal, kültürel tüm olanaklar ve üniversite yaşamına uyum, bilişim, kültür, kütüphane, spor, öğrenci işleri, genç sağlığı, bağımsız kampüs başlıklı seminerler ile bilgilendirmeler yapılmıştır.(29 Kasım 2018)

        Mersin Başarım Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(29 Kasım 2018)

              Çankaya Belediyesi ve Bahçelievler Anadolu Lisesinin ortak projesi olan üniversite tanıtım fuarına katıldık. Hukuk fakültesi, mimarlık bölömö, makina mühendisliği ve beslenme diyetetik bölümlerinin katılımıyla gerçekleşen fuar organizasyonunda öğrencilerin soruları yanıtlamıştır.(28 Kasım 2018)

        Bucak Fen Lisesi üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra tıp fakültesi hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.(23 Kasım 2018)

     Uşak Ayşe Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra sağlık hizmetleri meslek yüksekokuluhakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.(16 Kasım 2018)

     Bahçeşehir Mersin kampüsü üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.(15 Kasım 2018)

  Çubuk Sınav Temel Lisesi üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra odyoloji fizyoterapi ve yönetim bilişim sistemleri hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.(15 Kasım 2018)

        ODTÜ Koleji Denizli Kampüsü üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitemiz sosyal ve akademik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra Tıp Fakültemiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.(14 Kasım 2018)

           İran’ın Tahran ve Tebriz şehirlerinde düzenlenmiş olan Türk Üniversiteleri Tanıtım Günlerini etkinliğine katılmış bulunmaktayız. Etkinlik kapsamında Tahran Büyükelçiliği ve Tebriz Konsolosluklarına da ziyarette bulunulmuştur.(17-22 Ekim 2018)

        Adana Özel Başkent Okulları, Atatürk Müzesi, Ekin Ön Kuluçka Merkezi, Mahkeme Salonu, Fantom Laboratuvarı, Kütüphane ve Seramik Atölyesi gezileriyle üniversitemizi ziyaret etmişlerdir(19 Ekim 2018)

        Özel Antalya Akant Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(10 Ekim 2018)

  Özel Ankara Ayyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmişlerdir.(15 Mayıs 2018)

     Başkent Üniversitesi Konya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz Prof. Dr. Ali Haberal ve rektör yardımcılarını ziyaret ederek, Kütüphane, Seramik Atölyesi, Mesleki Beceri Laboratuvarı, Atatürk Müzesi gezisiyle üniversitemizde ağırlanmışlardır.(15 Mayıs 2018)

              Nesibe Aydın Okulları 3. Üniversite Tanıtım Günü etkinliğine Moda ve Tekstil Bölümünden Doç.Burcu Arıcı, Tıp Fakültesinden Uzm. Dr. Pınar Fidan Ayran ,D iş Hekimliğinden Prof Dr Bulem Yüzügüllü, Mimarlık Bölümünden Öğr.Gör. Seçil Özcan, Hukuk Fakültesinden Öğr. Gör. Ardahan Şenyuva ve Makine Mühendisliğinden Arş.Gör. Emre Koç ile beraber katıldık.(10 Mayıs 2018)

              Sincan Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden; Dr.Öğr.Üyesi Melike Üzüm ve Öğr.Gör.Bilge Gökter Gencer'den, Gastronomi bölümünden Öğr.Gör.Dr. Nurten Beyter'den bilgi almışlardır.(09 Mayıs 2018)

           Özel Ayşeabla Okulları üniversitemiz amfisinde TYT Sınav uygulaması gerçekleştirilmiştir.(06 Mayıs 2018)

                       Özel İstek Antalya Muratpaşa Yeditepe Koleji üniversitemizi ziyaret etmiştir.(04 Mayıs 2018)

     Sınav Koleji Kariyer Günleri etkinliğine Uzm.Derya Çiftçioğlu, Psikoloji bölümünden Yrd. Doc. Dr. Nilay Pekel Uludağlı, Gastronomi bölümünden Dr. Öğr.Üyesi Tulga Albustanlıoğlu, Odyoloji bölümünden Araş.Gör Nur Tepebaşı, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Emine Gül Cansu Ergün ile katılarak üniversitemizin bölümleri hakkında bilgi verilmiştir.(03 Mayıs 2018)

        Çanakkale Vahit Tuna Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Tıp Fakültesinden Doç.Dr.Tolga Aydos'dan ve Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Öğr. Gör. Selen Müftüoğlu'ndan bilgi almışlardır.(30 Nisan 2018)

        Özel 21.yy Karşıyaka Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Sınıf Öğretmenliği bölümünden Dr.Öğr.Gör. Nida Temiz ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden Araş. Gör. Senay Çerezci'den bilgi almışlardır.(27 Nisan 2018)

           Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi Kariyer Fuarı'na katılarak Mimarlık bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Çağla Caner Yüksel, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde Araş. Gör. H. Ceren Yıldız ile meslek sunumu etkinliklerimizi gerçekleştirdik.(25 Nisan 2018)

  Samsun Final Okulları Fen Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere uüniversitemizin genel imkanları hakkında bilgilendirme yapılmış devamında kampüs gezisi ile etkinlik sonlandırılmıştır.(25 Nisan 2018)

     Özel Bahar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğr. Gör. Aysun Doğan ve Öğr.Gör Çiğdem Özdemir Eler'den bilgi almışlardır.(20 Nisan 2018)

        Rize Sosyal Bilimler Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere üniversitenizi genel imkanları hakkında bilgilendirme yapılmış devamında İşletme bölümünden Öğr.Gör.Mete Yaman ve Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümünden Araş.Gör.Murat Tahir Çağda meslek sunumu gerçekleştirilmiştir.Son olarak kampus gezisi ile etkinlik sonlandırılmıştır.(19 Nisan 2018)

        IV. Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Üniversite ve Meslek Tanıtım Fuarına katıldık.(18 Nisan 2018)

        Şehit Salih Helvacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen Etimesgut Ram 3.Üniversite Tanıtım Fuarı etkinliğine katıldık. Etkinlik kapsamında aday öğrencilerin merak ettikleri sorular yanıtlanmış Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden gorevlendirilen Öğr.Üyesi Burcu Ay ve Araş.Gör Büşra Arslan tarafindan meslek ile ilgili belgelendirme yapılmış ve üniversitemiz ve imkanlarimız hakkında detaylı açıklamalarda bulunulmuştur.(18 Nisan 2018)

           Fatma Haci Hüseyin Akgül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden Öğr. Gör. Melike Güneş Yumuş ve Arş. Gör. Esra Özbey Merdin'den bilgi almışlardır.(16 Nisan 2018)

        Rize Pazar Fen Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere universitenizi genel imkanları hakkında bilgilendirme yapılmış devamında Odyoloji ve Makina Mühendisliği bölümleri hakkında meslek sunumu gerçekleştirilmiştir.(13 Nisan 2018)

        Çankırı 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Elektrik Elektronik Mühendisliğinden Uzm.Ali Berkol ve Makine Mühendisliğinden Arş. Gör. Emre Koç'tan bilgi alarak kütüphane gezisi ile programımız sonlandırılmıştır.(13 Nisan 2018)

        Atatürk Anadolu Lisesinde düzenlenen üniversite tanıtım günleri etkinligine Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünden Aras.Gör. Esra Zıvalı ile katılmış bulunmaktayız. Etkinlik kapsamında aday öğrencilerin merak ettikleri sorular yanıtlanmış devaminda üniversitemiz ve imkanlarimız hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.(11 Nisan 2018)

           Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden Öğr.Gör.Pınar Türkdemir'den bilgi almışlardır.(10 Nisan 2018)

              Adana Başkent Okullarında IV. Başkent Üniversitesi Özel Başkent Okulları Üniversite ve Meslek Tanıtım Fuarına katıldık.(06 Nisan 2018)

  Ankara Fatih Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Diş Hekimliği Fakültesinden Dr.Dt. Hande Pamukçu’dan ve Tıp Fakültesinden Prof. Dr. Ş. Remzi Erdem’den bilgi almışlardır.(02 Nisan 2018)

              Gazi Vakfı Koleji'nde düzenlenen üniversite tanıtım günleri etkinligine katılmış bulunmaktayız. Etkinlik kapsamında aday öğrencilerin merak ettikleri sorular yanıtlanmış devaminda üniversitemiz ve imkanlarimız hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.(30 Mart 2018)

           İzmir Özel Mektebim Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Elektrik Elektronik Mühendisliğinden Araş.Gör.Begüm Cangöz’den ve Hukuk Fakültesinden Araş.Gör. Emre Yolcu’dan bilgi almışlardır.(30 Mart 2018)

        Özel TAKEV Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(29 Mart 2018)

              Sivas Fen Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere Tıp Fakültesinden Uzman Doktor Pınar Fidan Ayran, Bilgisayar Mühendisliğinden Araş.Gör.Giray Sercan Özcan bölümler hakkında sunum yapmıştır. Sunumlardan sonra kampüs turu yapılıp etkinlik sonlandırılmıştır.(28 Mart 2018)

           75. Yıl Lisesinde Psikoloji Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Dilay Eldoğan ve Hukuk Fakültesinden Araş. Gör. Bersun Sarıgül ile üniversitemiz ve bölüm tanıtımlarını gerçekleştirdik.(27 Mart 2018)

              Ayranci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Öğrencilere universitenizi genel imkanları hakkında bilgilendirme yapılmış devamında Muhasebe ve Finansal Yönetim bölümünden Yrd.Doç.Dr.Neslihan Çetinkaya meslek sunumu gerçekleştirilmiştir.(22 Mart 2018)

           Aydın Özel Kavaklı Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(20 Mart 2018)

        Özel Umut Işılay Sağlık Meslek Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulundan Yrd.Doç.Esin Başaran ve Uzm.Muammer Saruhan'dan bölümlerle ilgili bilgi almışlardır.(16 Mart 2018)

     Gölbaşı Anadolu Lisesi 6.Kariyer Günleri Fuarına katıldık.(08 Mart 2018)

        Hatay Özel Dörtyol Final Temel Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Diş Hekimliği Fakültesinden Dr. Dt. Hande Pamukçu ve Yrd. Doç. Dr. Esra Köseler'den bilgi almışlardır.(07 Mart 2018)

        Mehmetçik Anadolu Lisesi Madde Bağımlılığı ve Etkileri Konulu bir seminer dinlemek için üniversitemizi ziyaret etmişlerdir. Öğrencilere üniversitenizi genel imkanları hakkında bilgilendirme yapılmış devamında Dr.Nilay Pekel Uludağlı tarafından seminer verilmiştir.(03 Mart 2018)

           Sincan Sınav Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(28 Şubat 2018)

           Mamak Ram Üniversite Tanıtım Fuarına SBMYO 'dan Doç. Dr. Serpil Karlıdağ ve SHMYO'dan Öğr. Gör. Dr. Aysel Güven ile birlikte katıldık. (22 Şubat 2018)

        Arte Koleji üniversitemizi ziyaret etmiştir. Tıp Fakültesinden Prof. Dr. Ayla Kürkçüoğlu'ndan, Hukuk Fakültesi Araş.Gör. Berna Öztürk'ten bilgi almışlardır.(20 Şubat 2018)

  Maya Okulları Üniversite Tanıtım Günleri Fuarına katıldık.(17 Şubat 2018)

     Bağlıca Özel Göknil Fen Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(24 Ocak 2018)

  Adalet Nizamoğlu Anadolu Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir.(17 Ocak 2018)

        Kırşehir Mehmet Akif Ersoy Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Genel üniversite tanıtımının ardından Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Öğr.Gör.Zeynep Kızıl ve Bilgisayar Mühendisliğinden Araş.Gör.Hatice Tombul tarafından bölümlerle ilgi bilgi almışlardır.(15 Ocak 2018)

        Isparta Lokman Hekim MTA Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Genel üniversite tanıtımının ardından Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı ve Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümlerinden bilgi almışlardır.(12 Ocak 2018)

        Sivrihisar Nurbiye Gülerce Teknik ve Meslek Lisesi üniversitemizi ziyaret etmiştir. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulundan Öğr.Gör.Gürkan Özel tarafından bölümlerle ilgili bilgi almışlardır.(03 Ocak 2018)