| | English
 

Aday Öğrenciler
Öğrenciler
Çalışanlar
Mezunlar
Bilgi Paketi
360' Başkent
Başkent'ten Görüntüler
Akademik Takvim
 
Duyurular / Etkinlikler


Genç Girişimciliği Geliştirme Programı, 2. Çalıştayı GerçekleştirildiAnkara Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi AB Teknik Destek Projesi kapsamında Başkent Üniversitesinde “Genç Girişimciliği Geliştirme Programı” ikinci çalıştayı gerçekleştirildi. İlgili ve gelişime açık 28 öğrencimizin katılımı ile başlayan program 24-28 Nisan ve 4-5 Mayıs 2017 tarihlerinde 16:00 – 21:00 saatleri arasında uygulandı.

İş fikirlerini uygulamalı eğitimler boyunca olgunlaştıran girişimci adaylarımız 5 Mayıs 2017 günü Prof.Dr. Zeliha Eser, Murat Ataman ve Pelin Durtaş’tan oluşan deneyimli jüri önünde Dr. Erman M. Demir moderatörlüğünde iş fikri sunumu (pitching) yaparak AB onaylı sertifika ve KOSGEB Genç Girişimcilik Eğitimi Belgesi almaya hak kazandı. Programı 19 katılımcı başarı ile tamamlarken, 9 katılımcımız Ankara Kalkınma Ajansı Girişimci Geliştirme Merkezinde mentörlük programına davetiye kazandı.

10 Temmuz 2017 tarihinde planlanan bir sonraki çalıştay oturumuna başvuru ve ayrıntılı bilgi için http://girisimci.ankaraka.org.tr/yedp/YEDPappform.php adresini ziyaret edebilir ya da sorularınızı medemir@baskent.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

EKİN Ön Kuluçka Merkezi ve BİTTO tarafından sunulan girişimcilik destekleri program katılımcılarına ve tüm öğrencilerimize açıktır.

 

webmaster@baskent.edu.tr
Tel:(0312) 246 66 66
Bağlıca Kampüsü Fatih Sultan Mahallesi
Eskişehir Yolu 18. km 06790 Etimesgut/Ankara
 
Başkent Üniversitesi Yurtları Başkent Üniversitesi Bülteni